| Versiyon Adı | sDrive 16d 1.5 Prestige |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1275 km |
| Sistem Gücü | 116 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1496 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 51 lt |
| Bagaj Hacmi | 505 lt |
| Boş Ağırlık | 1500 Kg |
| Uzunluk | 4439 mm |
| Genişlik | 1821 mm |
| Yükseklik | 1612 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 152.000 ₺ |
| Ekim | 155.800 ₺ |
| Kasım | 157.300 ₺ |
| Aralık | 186.200 ₺ |