| Versiyon Adı | 530i 2.0 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1097 km |
| Sistem Gücü | 252 HP |
| Sistem Torku | 350 Nm |
| Maksimum Hız | 250 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 6.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | 68 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1615 Kg |
| Uzunluk | 4936 mm |
| Genişlik | 1868 mm |
| Yükseklik | 1479 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 419.800 ₺ |
| Mart | 423.600 ₺ |