| Versiyon Adı | 520d 2.0 M Sport |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1447 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 238 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 68 lt |
| Bagaj Hacmi | 530 lt |
| Boş Ağırlık | 1615 Kg |
| Uzunluk | 4936 mm |
| Genişlik | 1868 mm |
| Yükseklik | 1466 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 423.400 ₺ |
| Nisan | 423.400 ₺ |
| Mayıs | 423.400 ₺ |
| Haziran | 423.400 ₺ |
| Temmuz | 423.400 ₺ |
| Ağustos | 439.900 ₺ |
| Eylül | 439.900 ₺ |
| Ekim | 445.400 ₺ |
| Kasım | 469.800 ₺ |
| Aralık | 514.200 ₺ |