| Versiyon Adı | 520i 1.6 Executive M Sport AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1045 km |
| Sistem Gücü | 170 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 226 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1592 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.7 lt |
| Yakıt Deposu | 70 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | 1690 Kg |
| Uzunluk | 4907 mm |
| Genişlik | 1860 mm |
| Yükseklik | 1464 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 218.700 ₺ |
| Ekim | 224.200 ₺ |
| Kasım | 226.300 ₺ |
| Aralık | 268.000 ₺ |