| Versiyon Adı | Gran Coupe 430i M Sport |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 747 km |
| Sistem Gücü | 245 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 250 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 6.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.9 lt |
| Yakıt Deposu | 59 lt |
| Bagaj Hacmi | 470 lt |
| Boş Ağırlık | 1775 Kg |
| Uzunluk | 4783 mm |
| Genişlik | 1852 mm |
| Yükseklik | 1442 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 5.583.000 ₺ |
| Mart | 5.752.000 ₺ |