| Versiyon Adı | Coupe 418d 2.0 Joy |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1463 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 213 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 445 lt |
| Boş Ağırlık | 1560 Kg |
| Uzunluk | 4638 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1377 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 260.000 ₺ |
| Haziran | 260.000 ₺ |
| Temmuz | 260.000 ₺ |
| Ağustos | 270.100 ₺ |
| Eylül | 270.100 ₺ |
| Ekim | 273.500 ₺ |
| Kasım | 288.400 ₺ |