| Versiyon Adı | 420d Coupe |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1425 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 232 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 57 lt |
| Bagaj Hacmi | 445 lt |
| Boş Ağırlık | 1575 Kg |
| Uzunluk | 4638 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1377 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 214.140 ₺ |
| Şubat | 216.610 ₺ |
| Mart | 216.610 ₺ |
| Nisan | 216.610 ₺ |
| Mayıs | 216.610 ₺ |
| Haziran | 220.070 ₺ |
| Temmuz | 220.070 ₺ |
| Ağustos | 219.070 ₺ |