| Versiyon Adı | 320i 1.6 Sport Line |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 922 km |
| Sistem Gücü | 170 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 232 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1597 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 59 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1525 Kg |
| Uzunluk | 4709 mm |
| Genişlik | 1827 mm |
| Yükseklik | 1435 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 1.388.300 ₺ |
| Ağustos | 1.745.700 ₺ |
| Kasım | 1.816.900 ₺ |
| Aralık | 1.904.700 ₺ |