| Versiyon Adı | 320d xDrive 2.0 Prestige AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1395 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 228 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 480 lt |
| Boş Ağırlık | 1610 Kg |
| Uzunluk | 4633 mm |
| Genişlik | 1811 mm |
| Yükseklik | 1416 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 277.600 ₺ |
| Şubat | 277.600 ₺ |
| Mart | 285.400 ₺ |
| Nisan | 285.400 ₺ |
| Mayıs | 267.500 ₺ |
| Haziran | 267.500 ₺ |
| Temmuz | 267.500 ₺ |
| Ağustos | 278.900 ₺ |
| Eylül | 278.900 ₺ |
| Ekim | 282.400 ₺ |
| Kasım | 297.800 ₺ |
| Aralık | 305.000 ₺ |