| Versiyon Adı | 318i 1.5 M Joy AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1200 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 480 lt |
| Boş Ağırlık | 1500 Kg |
| Uzunluk | 4633 mm |
| Genişlik | 1811 mm |
| Yükseklik | 1416 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 186.400 ₺ |
| Şubat | 186.400 ₺ |