| Versiyon Adı | Gran Coupe 218i 1.5 Sport Line |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 847 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 213 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 430 lt |
| Boş Ağırlık | 1450 Kg |
| Uzunluk | 4526 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | - |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 1.335.400 ₺ |
| Nisan | 1.406.600 ₺ |
| Mayıs | 1.448.900 ₺ |
| Haziran | 1.645.300 ₺ |
| Temmuz | 1.807.800 ₺ |
| Ağustos | 1.985.200 ₺ |
| Eylül | 2.023.000 ₺ |
| Aralık | 2.063.000 ₺ |