| Versiyon Adı | Sedan 1.4 TFSI Attraction S-Tronic |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1020 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 212 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1395 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 425 lt |
| Boş Ağırlık | 1310 Kg |
| Uzunluk | 4456 mm |
| Genişlik | 1796 mm |
| Yükseklik | 1416 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 104.500 ₺ |
| Şubat | 104.500 ₺ |
| Mart | 112.200 ₺ |
| Nisan | 110.300 ₺ |
| Mayıs | 110.300 ₺ |
| Haziran | 110.300 ₺ |
| Temmuz | 110.300 ₺ |
| Ağustos | 114.550 ₺ |
| Eylül | 112.030 ₺ |
| Ekim | 112.030 ₺ |
| Kasım | 115.750 ₺ |
| Aralık | 137.440 ₺ |