| Versiyon Adı | 1.6 JTD Sprint TCT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 350 lt |
| Boş Ağırlık | 1400 Kg |
| Uzunluk | 4351 mm |
| Genişlik | 1798 mm |
| Yükseklik | 1465 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 229.900 ₺ |
| Mayıs | 229.900 ₺ |
| Haziran | 244.900 ₺ |
| Temmuz | 253.900 ₺ |
| Ağustos | 273.900 ₺ |
| Eylül | 323.200 ₺ |
| Ekim | 327.650 ₺ |
| Kasım | 299.000 ₺ |
| Aralık | 327.650 ₺ |