| Versiyon Adı | 2.0 T8 R-Design |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 2958 km |
| Sistem Gücü | 303 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 230 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 5.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1969 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 2.4 lt |
| Yakıt Deposu | 71 lt |
| Bagaj Hacmi | 692 lt |
| Boş Ağırlık | 2259 Kg |
| Uzunluk | 4953 mm |
| Genişlik | 1923 mm |
| Yükseklik | 1776 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 1.105.900 ₺ |
| Temmuz | 1.159.480 ₺ |
| Ağustos | 1.234.800 ₺ |
| Eylül | 1.469.300 ₺ |