| Versiyon Adı | 2.0 T8 Momentum |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 320 HP |
| Sistem Torku | 640 Nm |
| Maksimum Hız | 230 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 5.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1969 cc |
| Ortalama Tüketim | - |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 262 lt |
| Boş Ağırlık | 2319 Kg |
| Uzunluk | 4950 mm |
| Genişlik | 1923 mm |
| Yükseklik | 1776 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 633.980 ₺ |
| Mart | 633.980 ₺ |
| Nisan | 633.980 ₺ |
| Mayıs | 633.980 ₺ |
| Haziran | 633.990 ₺ |
| Temmuz | 633.990 ₺ |
| Ağustos | 672.720 ₺ |
| Eylül | 826.560 ₺ |
| Ekim | 826.560 ₺ |
| Kasım | 917.190 ₺ |
| Aralık | 917.540 ₺ |