| Versiyon Adı | 2.0 T5 Advance AWD |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 933 km |
| Sistem Gücü | 245 HP |
| Sistem Torku | 350 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1969 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.5 lt |
| Yakıt Deposu | 70 lt |
| Bagaj Hacmi | 495 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4644 mm |
| Genişlik | 1891 mm |
| Yükseklik | 1713 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 265.280 ₺ |
| Şubat | 275.040 ₺ |