| Versiyon Adı | 2.0 D4 R-Design |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1154 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1969 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 505 lt |
| Boş Ağırlık | 2081 Kg |
| Uzunluk | 4688 mm |
| Genişlik | 1902 mm |
| Yükseklik | 1658 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 383.460 ₺ |
| Temmuz | 383.460 ₺ |
| Ağustos | 383.460 ₺ |
| Eylül | 383.460 ₺ |
| Ekim | 383.460 ₺ |
| Kasım | 394.900 ₺ |
| Aralık | 414.540 ₺ |