| Versiyon Adı | 2.0 D4 Advance |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1489 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1969 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 70 lt |
| Bagaj Hacmi | 495 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4644 mm |
| Genişlik | 1891 mm |
| Yükseklik | 1713 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 223.300 ₺ |
| Mart | 223.300 ₺ |
| Nisan | 223.300 ₺ |
| Mayıs | 223.300 ₺ |
| Haziran | 223.300 ₺ |
| Temmuz | 224.480 ₺ |
| Ağustos | 224.480 ₺ |
| Eylül | 224.480 ₺ |
| Ekim | 224.480 ₺ |
| Kasım | 224.480 ₺ |
| Aralık | 255.290 ₺ |