| Versiyon Adı | 2.4 D5 AWD Premium |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1094 km |
| Sistem Gücü | 215 HP |
| Sistem Torku | 440 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2400 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 70 lt |
| Bagaj Hacmi | 495 lt |
| Boş Ağırlık | 1912 Kg |
| Uzunluk | 4644 mm |
| Genişlik | 1891 mm |
| Yükseklik | 1713 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 249.660 ₺ |
| Haziran | 242.660 ₺ |
| Temmuz | 242.660 ₺ |
| Ağustos | 242.660 ₺ |
| Eylül | 271.740 ₺ |
| Ekim | 271.740 ₺ |
| Kasım | 271.740 ₺ |
| Aralık | 271.740 ₺ |