| Versiyon Adı | 2.0 D4 R-Design |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1059 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1969 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 54 lt |
| Bagaj Hacmi | 460 lt |
| Boş Ağırlık | 1728 Kg |
| Uzunluk | 4425 mm |
| Genişlik | 1863 mm |
| Yükseklik | 1652 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 332.800 ₺ |
| Nisan | 332.800 ₺ |
| Mayıs | 344.350 ₺ |
| Haziran | 351.190 ₺ |
| Temmuz | 357.110 ₺ |
| Ağustos | 369.980 ₺ |
| Eylül | 418.840 ₺ |
| Ekim | 399.020 ₺ |
| Kasım | 460.450 ₺ |
| Aralık | 460.810 ₺ |