| Versiyon Adı | 1.5 T3 Momentum |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 871 km |
| Sistem Gücü | 156 HP |
| Sistem Torku | 265 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1477 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | 54 lt |
| Bagaj Hacmi | 460 lt |
| Boş Ağırlık | 1570 Kg |
| Uzunluk | 4425 mm |
| Genişlik | 1863 mm |
| Yükseklik | 1652 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 191.560 ₺ |
| Nisan | 191.560 ₺ |
| Mayıs | 196.320 ₺ |
| Haziran | 200.580 ₺ |
| Temmuz | 203.970 ₺ |
| Ağustos | 212.090 ₺ |
| Eylül | 240.130 ₺ |
| Ekim | 240.130 ₺ |
| Kasım | 246.010 ₺ |
| Aralık | 264.100 ₺ |