| Versiyon Adı | 1.5 T3 R-Design |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1127 km |
| Sistem Gücü | 152 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 209 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 324 lt |
| Boş Ağırlık | 1554 Kg |
| Uzunluk | 4369 mm |
| Genişlik | 1852 mm |
| Yükseklik | 1420 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 104.600 ₺ |
| Mayıs | 104.600 ₺ |
| Haziran | 104.600 ₺ |