| Versiyon Adı | 1.6 D2 Advance |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 2 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | - |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 335 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4369 mm |
| Genişlik | 1802 mm |
| Yükseklik | 1420 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 95.090 ₺ |
| Şubat | 95.170 ₺ |
| Mart | 95.170 ₺ |
| Nisan | 95.170 ₺ |
| Mayıs | 97.860 ₺ |
| Haziran | 97.860 ₺ |
| Temmuz | 97.860 ₺ |
| Ağustos | 97.860 ₺ |
| Eylül | 106.690 ₺ |
| Ekim | 106.690 ₺ |
| Kasım | 106.690 ₺ |
| Aralık | 106.690 ₺ |