| Versiyon Adı | 1.6 D2 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1333 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.9 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 335 lt |
| Boş Ağırlık | 1471 Kg |
| Uzunluk | 4369 mm |
| Genişlik | 1802 mm |
| Yükseklik | 1420 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 82.550 ₺ |
| Şubat | 82.630 ₺ |
| Mart | 82.630 ₺ |
| Nisan | 82.630 ₺ |
| Mayıs | 85.210 ₺ |
| Haziran | 85.210 ₺ |
| Temmuz | 85.210 ₺ |
| Ağustos | 85.210 ₺ |
| Eylül | 90.270 ₺ |
| Ekim | 90.270 ₺ |
| Kasım | 90.270 ₺ |
| Aralık | 90.270 ₺ |