| Versiyon Adı | 2.0 D4 Advance |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1581 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 230 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1969 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 68 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1636 Kg |
| Uzunluk | 4635 mm |
| Genişlik | 1865 mm |
| Yükseklik | 1484 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 241.180 ₺ |
| Mart | 241.180 ₺ |
| Nisan | 241.180 ₺ |
| Mayıs | 241.180 ₺ |
| Haziran | 241.180 ₺ |
| Temmuz | 257.870 ₺ |
| Ağustos | 257.870 ₺ |
| Eylül | 322.830 ₺ |
| Ekim | 307.580 ₺ |