| Versiyon Adı | 2.0 Panel Van Otomatik |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 696 km |
| Sistem Gücü | 170 HP |
| Sistem Torku | 390 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.0 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1996 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.9 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 2055 Kg |
| Uzunluk | 5450 mm |
| Genişlik | - |
| Yükseklik | 1978 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 1.704.000 ₺ |
| Nisan | 1.705.000 ₺ |
| Mayıs | 1.756.000 ₺ |
| Temmuz | 1.900.000 ₺ |
| Ağustos | 1.938.000 ₺ |
| Ekim | 1.997.000 ₺ |
| Aralık | 2.111.000 ₺ |