| Versiyon Adı | 2.0 TDI Caml? Van 102 PS |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1096 km |
| Sistem Gücü | 102 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 157 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.3 lt |
| Yakıt Deposu | 80 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1680 Kg |
| Uzunluk | 4904 mm |
| Genişlik | 1904 mm |
| Yükseklik | 1990 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Kasım | 99.250 ₺ |
| Aralık | 103.380 ₺ |