| Versiyon Adı | 2.0 TDI Cityvan 140 PS |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1067 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 340 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.5 lt |
| Yakıt Deposu | 80 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1710 Kg |
| Uzunluk | 4904 mm |
| Genişlik | 1904 mm |
| Yükseklik | 1990 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 79.790 ₺ |
| Temmuz | 79.790 ₺ |
| Eylül | 79.790 ₺ |
| Ekim | 80.570 ₺ |
| Kasım | 81.360 ₺ |
| Aralık | 83.370 ₺ |