| Versiyon Adı | City Van 2.0 TDI 140 HP |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1067 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 340 Nm |
| Maksimum Hız | 173 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.5 lt |
| Yakıt Deposu | 80 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 5304 mm |
| Genişlik | 1904 mm |
| Yükseklik | 1990 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 81.720 ₺ |
| Kasım | 81.720 ₺ |
| Aralık | 81.720 ₺ |