| Versiyon Adı | 1.6 TDI Trendline |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1208 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 280 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 615 lt |
| Boş Ağırlık | 1495 Kg |
| Uzunluk | 4486 mm |
| Genişlik | 1839 mm |
| Yükseklik | 1632 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 162.600 ₺ |
| Mart | 159.600 ₺ |
| Nisan | 164.500 ₺ |
| Mayıs | 167.800 ₺ |
| Haziran | 179.700 ₺ |
| Ağustos | 213.900 ₺ |
| Eylül | 228.800 ₺ |
| Ekim | 228.800 ₺ |
| Kasım | 228.800 ₺ |
| Aralık | 183.700 ₺ |