| Versiyon Adı | 1.4 TSI Trendline DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 951 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1395 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 615 lt |
| Boş Ağırlık | 1498 Kg |
| Uzunluk | 4486 mm |
| Genişlik | 1839 mm |
| Yükseklik | 1632 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 167.200 ₺ |
| Mart | 164.000 ₺ |
| Nisan | 169.000 ₺ |
| Mayıs | 172.400 ₺ |
| Haziran | 184.700 ₺ |
| Ağustos | 219.800 ₺ |
| Eylül | 235.100 ₺ |
| Ekim | 235.100 ₺ |
| Kasım | 235.100 ₺ |
| Aralık | 188.700 ₺ |