| Versiyon Adı | 1.4 TSI Comfortline |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 951 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1395 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 615 lt |
| Boş Ağırlık | 1490 Kg |
| Uzunluk | 4486 mm |
| Genişlik | 1839 mm |
| Yükseklik | 1632 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 155.800 ₺ |
| Mart | 142.800 ₺ |
| Nisan | 156.900 ₺ |
| Mayıs | 160.100 ₺ |
| Haziran | 171.500 ₺ |
| Ağustos | 204.200 ₺ |
| Eylül | 205.000 ₺ |
| Ekim | 205.000 ₺ |
| Kasım | 184.700 ₺ |
| Aralık | 175.600 ₺ |