| Versiyon Adı | Allspace 7K 1.4 TSI Highline DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 921 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 198 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1395 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 760 lt |
| Boş Ağırlık | 1515 Kg |
| Uzunluk | 4701 mm |
| Genişlik | 1839 mm |
| Yükseklik | 1674 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 196.230 ₺ |
| Kasım | 200.380 ₺ |
| Aralık | 211.050 ₺ |