| Versiyon Adı | 1.6 TDI Trendline |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1208 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 280 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 615 lt |
| Boş Ağırlık | 1495 Kg |
| Uzunluk | 4486 mm |
| Genişlik | 1839 mm |
| Yükseklik | 1632 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 120.610 ₺ |
| Şubat | 123.120 ₺ |
| Mart | 123.120 ₺ |
| Nisan | 124.200 ₺ |
| Mayıs | 124.200 ₺ |
| Haziran | 135.110 ₺ |
| Temmuz | 136.530 ₺ |
| Ağustos | 139.970 ₺ |
| Eylül | 143.040 ₺ |
| Ekim | 145.340 ₺ |
| Kasım | 148.400 ₺ |
| Aralık | 156.380 ₺ |