| Versiyon Adı | 1.4 TSI Sport Style |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 186 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1395 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 64 lt |
| Bagaj Hacmi | 470 lt |
| Boş Ağırlık | 1491 Kg |
| Uzunluk | 4426 mm |
| Genişlik | 1809 mm |
| Yükseklik | 1703 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 74.700 ₺ |
| Şubat | 74.770 ₺ |
| Mart | 74.770 ₺ |
| Nisan | 74.770 ₺ |
| Mayıs | 76.340 ₺ |
| Haziran | 81.810 ₺ |
| Temmuz | 81.810 ₺ |
| Ağustos | 83.400 ₺ |
| Eylül | 84.350 ₺ |
| Ekim | 86.570 ₺ |
| Kasım | 83.400 ₺ |
| Aralık | 83.400 ₺ |