| Versiyon Adı | 1.5 R-Line DGS |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 645 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 212 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 438 lt |
| Boş Ağırlık | 1297 Kg |
| Uzunluk | 4266 mm |
| Genişlik | 1757 mm |
| Yükseklik | 1518 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 2.307.000 ₺ |
| Nisan | 2.377.000 ₺ |
| Mayıs | 2.571.000 ₺ |
| Temmuz | 2.692.000 ₺ |
| Ağustos | 2.841.000 ₺ |
| Eylül | 2.926.000 ₺ |
| Ekim | 2.986.000 ₺ |
| Aralık | 3.084.000 ₺ |