| Versiyon Adı | 1.0 Life |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 714 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 175 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 438 lt |
| Boş Ağırlık | 1217 Kg |
| Uzunluk | 4266 mm |
| Genişlik | 1757 mm |
| Yükseklik | 1518 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 1.580.000 ₺ |
| Nisan | 1.628.000 ₺ |
| Mayıs | 1.761.000 ₺ |
| Temmuz | 1.844.000 ₺ |
| Ağustos | 1.794.000 ₺ |
| Eylül | 1.848.000 ₺ |
| Ekim | 1.886.000 ₺ |
| Aralık | 2.004.000 ₺ |