| Versiyon Adı | 1.5 Style DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 784 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 212 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1229 Kg |
| Uzunluk | 4266 mm |
| Genişlik | 1757 mm |
| Yükseklik | 1515 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.047.000 ₺ |
| Nisan | 1.073.100 ₺ |
| Mayıs | 1.099.800 ₺ |
| Haziran | 1.296.600 ₺ |
| Temmuz | 1.473.300 ₺ |
| Ağustos | 1.608.800 ₺ |
| Ekim | 1.673.000 ₺ |
| Aralık | 1.773.100 ₺ |