| Versiyon Adı | 1.0 R-Line DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 816 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 191 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1185 Kg |
| Uzunluk | 4266 mm |
| Genişlik | 1757 mm |
| Yükseklik | 1515 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.025.000 ₺ |
| Nisan | 1.050.500 ₺ |
| Mayıs | 1.076.700 ₺ |
| Haziran | 1.269.800 ₺ |
| Temmuz | 1.442.600 ₺ |
| Ağustos | 1.575.500 ₺ |
| Ekim | 1.638.400 ₺ |
| Aralık | 1.736.500 ₺ |