| Versiyon Adı | 1.5 R-Line DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 833 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 445 lt |
| Boş Ağırlık | 1353 Kg |
| Uzunluk | 4236 mm |
| Genişlik | 1819 mm |
| Yükseklik | 1584 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 819.200 ₺ |
| Haziran | 888.600 ₺ |
| Temmuz | 937.400 ₺ |
| Ağustos | 966.800 ₺ |
| Ekim | 995.700 ₺ |
| Kasım | 1.033.700 ₺ |
| Aralık | 1.062.500 ₺ |