| Versiyon Adı | 1.0 Life DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 690 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 192 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 385 lt |
| Boş Ağırlık | 1296 Kg |
| Uzunluk | 4135 mm |
| Genişlik | 1784 mm |
| Yükseklik | 1573 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 1.856.000 ₺ |
| Nisan | 1.912.000 ₺ |
| Mayıs | 2.069.000 ₺ |
| Temmuz | 2.166.000 ₺ |
| Ağustos | 2.166.000 ₺ |
| Eylül | 2.231.000 ₺ |
| Ekim | 2.277.000 ₺ |
| Aralık | 2.352.000 ₺ |