| Versiyon Adı | 1.0 Life DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 784 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 189 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 455 lt |
| Boş Ağırlık | 1223 Kg |
| Uzunluk | 4108 mm |
| Genişlik | 1760 mm |
| Yükseklik | 1584 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 541.000 ₺ |
| Nisan | 573.400 ₺ |
| Haziran | 627.700 ₺ |
| Temmuz | 662.200 ₺ |
| Ağustos | 683.600 ₺ |
| Ekim | 717.700 ₺ |
| Kasım | 745.200 ₺ |
| Aralık | 766.100 ₺ |