| Versiyon Adı | 1.0 Life |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 784 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 189 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 455 lt |
| Boş Ağırlık | 1202 Kg |
| Uzunluk | 4108 mm |
| Genişlik | 1760 mm |
| Yükseklik | 1584 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 448.300 ₺ |
| Nisan | 475.100 ₺ |
| Haziran | 520.100 ₺ |
| Temmuz | 576.000 ₺ |
| Ağustos | 594.800 ₺ |
| Ekim | 612.600 ₺ |
| Kasım | 636.100 ₺ |
| Aralık | 654.200 ₺ |