| Versiyon Adı | 1.0 Life DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 800 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 175 Nm |
| Maksimum Hız | 187 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 351 lt |
| Boş Ağırlık | 1204 Kg |
| Uzunluk | 4074 mm |
| Genişlik | 1751 mm |
| Yükseklik | 1451 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 450.800 ₺ |
| Nisan | 450.800 ₺ |
| Haziran | 529.400 ₺ |
| Temmuz | 569.700 ₺ |
| Ağustos | 570.700 ₺ |
| Ekim | 599.100 ₺ |
| Kasım | 622.100 ₺ |
| Aralık | 639.800 ₺ |