| Versiyon Adı | Yeni 1.0 Life |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 784 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 175 Nm |
| Maksimum Hız | 187 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 351 lt |
| Boş Ağırlık | 1172 Kg |
| Uzunluk | 4074 mm |
| Genişlik | 1751 mm |
| Yükseklik | 1451 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 229.300 ₺ |
| Ekim | 247.500 ₺ |
| Kasım | 265.000 ₺ |
| Aralık | 379.500 ₺ |