| Versiyon Adı | 1.0 TSI Comfortline DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 870 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 175 Nm |
| Maksimum Hız | 187 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 351 lt |
| Boş Ağırlık | 1180 Kg |
| Uzunluk | 4053 mm |
| Genişlik | 1751 mm |
| Yükseklik | 1446 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 196.900 ₺ |
| Nisan | 212.900 ₺ |
| Mayıs | 217.100 ₺ |
| Haziran | 226.400 ₺ |
| Eylül | 226.400 ₺ |
| Ekim | 244.400 ₺ |