| Versiyon Adı | 1.2 TSI Allstar |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 957 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 280 lt |
| Boş Ağırlık | 1107 Kg |
| Uzunluk | 3972 mm |
| Genişlik | 1682 mm |
| Yükseklik | 1453 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 59.200 ₺ |
| Eylül | 59.200 ₺ |
| Ekim | 59.800 ₺ |
| Kasım | 58.800 ₺ |
| Aralık | 59.500 ₺ |