| Versiyon Adı | 1.6 TDI Impression DSG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1439 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 59 lt |
| Bagaj Hacmi | 586 lt |
| Boş Ağırlık | 1500 Kg |
| Uzunluk | 4775 mm |
| Genişlik | 1832 mm |
| Yükseklik | 1442 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 261.900 ₺ |
| Mart | 261.900 ₺ |
| Nisan | 275.000 ₺ |
| Haziran | 286.000 ₺ |
| Ağustos | 275.000 ₺ |
| Eylül | 327.700 ₺ |
| Ekim | 329.700 ₺ |
| Kasım | 348.500 ₺ |
| Aralık | 348.600 ₺ |