| Versiyon Adı | 1.4 TSI Comfortline DSG 150 PS |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1294 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 220 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1395 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 66 lt |
| Bagaj Hacmi | 586 lt |
| Boş Ağırlık | 1413 Kg |
| Uzunluk | 4767 mm |
| Genişlik | 1832 mm |
| Yükseklik | 1456 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 183.300 ₺ |
| Mart | 185.200 ₺ |
| Nisan | 190.800 ₺ |
| Mayıs | 194.600 ₺ |
| Haziran | 208.400 ₺ |
| Ağustos | 248.000 ₺ |
| Eylül | 265.300 ₺ |
| Ekim | 265.300 ₺ |
| Kasım | 265.300 ₺ |
| Aralık | 252.100 ₺ |