| Versiyon Adı | 2.0 TDI Comfortline DSG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1500 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 340 Nm |
| Maksimum Hız | 218 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | 66 lt |
| Bagaj Hacmi | 586 lt |
| Boş Ağırlık | 1721 Kg |
| Uzunluk | 4767 mm |
| Genişlik | 1832 mm |
| Yükseklik | 1456 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 190.700 ₺ |
| Şubat | 193.600 ₺ |
| Mart | 186.800 ₺ |
| Nisan | 188.000 ₺ |
| Mayıs | 188.000 ₺ |
| Haziran | 191.400 ₺ |
| Temmuz | 193.700 ₺ |
| Ağustos | 198.600 ₺ |
| Eylül | 202.700 ₺ |
| Ekim | 205.800 ₺ |
| Kasım | 210.400 ₺ |
| Aralık | 221.800 ₺ |